У Харкові викрили письменника, який працював на рашистів

Письменник із тимчасово окупованої Горлівки Донецької області, який рік тому переїхав до Харкова, поширював матеріали, в яких підтримує дії РФ.

У Харкові викрито проросійського письменника-пропагандиста з окупованої Горлівки. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.

Повідомляється, що письменник із тимчасово окупованої Горлівки Донецької області, який рік тому переїхав до Харкова, поширював матеріали, в яких підтримує дії РФ.

“У березні під час інтерв’ю для російського каналу літературний діяч псевдореспублік розповів, що саме українські військові 8 років бомбили та знищували Донбас. Підозрюваний також зазначив, що збройна агресія РФ допомагає врегулювати громадянський конфлікт, тому що з 2014 року України як держави більше не існує”, – йдеться у повідомленні.

Письменнику повідомлено про підозру у поширенні матеріалів, у яких міститься виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін під час зустрічі зі школярами у Калінінграді 1 вересня розповідав, що України до утворення СРСР не існувало, а мета війни РФ проти України – “припинити війну, яка відбувалася на Донбасі з 2014 року, та захистити Росію”.

ua.korrespondent.net