У Франції видали другу частину суперечливих коміксів про Євромайдан

1089

Друга частина коміксів про Революцію Гідності – Maїdanlove – де оповідається історія кохання під час буремних подій, вийшла друком у Франції.

Збірку випустило видавництво Grand Angle, повідомляє ukrinform.ua.

У коміксах у вельми довільній і суперечливій щодо політичних реалій формі розповідається про трьох молодих людей – Богдана, Олену та Іванну.

Богдан – військовослужбовець підрозділу «Беркут», який мусить виконувати накази для придушення Євромайдану. Олена й Іванна – активістки революції. За сюжетом, натхненний коханням Богдан збагнув злочинність режиму Януковича та покинув службу в «Беркуті».

Усе це відбувається на тлі прагнень президента РФ Путіна завадити європейській інтеграції України та посилити контроль над країною через Януковича, який, за версією авторів, одержимий своїм золотим унітазом. Присутні в цій історії й «неонацисти» (знову ж таки, у викладі французьких авторів) із партії «Свобода»,

Варто зауважити, що у коміксі доволі правдиво представлені прагнення українців, які виступили проти корупції, злочинної влади, намагань Кремля підпорядкувати Україну та заблокувати її європейський шлях.

Згадують автори і героїв Небесної сотні. «Майдан завжди сумуватиме за цими загиблими. Вони ніколи не будуть забуті», – каже одна з героїнь.

Як повідомлялося, перша збірка коміксів Maїdanlove про події Революції Гідності вийшов у Франції навесні 2019 року.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!