У “Форумі видавців” у Львові візьме участь драматургиня, що до цього виступала на фестивалі в Росії

Упродовж 15-19 вересня до Львова завітають понад 250 авторів книг, ілюстраторів, перекладачів та громадських активістів, адже саме в ці дні триватиме головна літературна подія країни – BookForum. Та не зважаючи на досить активну підготовку, курйозів уникнути не вдалось.

Як повідомляє dilo.net.ua, про один з них на своїй сторінці у Фейсбуку написала журналістка Аліна Шубська. Виявляється, у книжковому форумі візьме участь драматургиня, що активно бере участь у подібних заходах в Росії.

Спочатку авторка посту звернулась з питанням до організаторів Форуму: “А вам не жме запрошувати до читки своєї п’єси Ніну Захоженко, що за цю ж п’єсу ввійшла у шортліст російського фестивалю у Любімовкє? Чи війна війною, а абєд па распісанію? “

А опісля сформувала і питання до Служби безпеки України: “Тільки Ані Лорак не можна веселити глядачів країни агресора, чи всім?”

Як доказ участі Захоженко в обох цих заходах, Аліна Шумська додала до свого посту програми цих подій.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

“Українська літературна газета”, ч. 18 (310), 10.09.2021

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/