У Дрогобичі презентували книгу Вероніки Мосевич про злочини НКВС у тюрмі на Стрийській

14 жовтня у культурно-освітньому центрі ім. І. Франка відбулась презентація історичного роману Вероніки Мосевич «Біжи, Мартусю!».

Твір побудований на реальних спогадах очевидців подій, які відбувались впродовж 1939-1945 рр. “Біжи, Мартусю” – лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» про шокуючу правду Другої світової війни і війни сьогоднішньої, про Дрогобицьку в’язницю НКВД на Стрийській, про долю маленької людини в просторі часу і невмолимої наковальні війни.

Презентації книги передувала екскурсія до Історико-меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській», де присутні мали змогу більше дізнатись про злочини, вчинені репресивними органами комуністичної влади. Пізнавальну екскурсію підготували директорка музею «Дрогобиччина» Алла Гладун та науковий співробітник Зоряна Кордуба. Опісля усі помолились за душі невинно закатованих та засвітили лампадки.

Додамо, Вероніка Мосевич — відома мисткиня, дрогобичанка, переможниця багатьох конкурсів. Письменниця неодноразово була презентована в музеях зі своїми художніми роботами, але зараз основна її діяльність спрямована на написання історичних романів. Минулого року світ побачив роман під назвою «Ґардаріка. Таємниця забутого світу», який присвячений епосі Київської Русі та став лауреатом престижної премії «Коронація Слова».

Історичний роман «Біжи, Мартусю!» можна придбати у культурно-освітньому центрі ім. І. Франка, за адресою вул. І. Франка, 14 або безпосередньо у авторки.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

За повідомленням Дрогобицької міської ради

gazetapo.lviv.ua