У Дніпрі презентували ювілейне видання до 150-річчя Лесі Українки

228

Книга називається «Леся Українка. Лісова пісня». Про це повідомляє day.kyiv.ua.

Ініціювала підготовку ювілейної збірки творів Дніпропетровська облдержадміністрація. Презентацію книги у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету вела народна артистка України та Герой України, акторка театру і кіно Ада Роговцева. «Дуже приємно, що саме до ювілею Лесі Українки побачила світ ця книга. У ній – все. Ця збірка, як писала Леся, «прорізає темряву ночі» нашої свідомості і збуджує бажання попрацювати головою. Це видання зробили люди, небайдужі до усього, що відбувається. Я щаслива», сказала Ада Роговцева.

У ювілейному виданні «Леся Українка. Лісова пісня» – майже 300 сторінок. Там – вибрана поезія  та драматичні твори. «Для нашого театру велика честь презентувати це видання. Символічно, що саме сьогодні ми відкриваємо міжнародний музично-театральний фестиваль «Перехрестя епох», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки», зазначив директор-художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук. Збірку проілюстрували роботами видатних українських  художників, які жили та працювали у ті ж роки, що і Леся Українка. А ще – сучасних майстрів живопису та книжкової графіки. Як відзначають в облдержадміністрації, книга стала подарунком до 30-річчя незалежності України.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!