У далекій Кенії будуть дивитися фільм про українського Героя Василя Сліпака

890

Посольство України в Кенії запросило охочих подивитися під час віртуального фестивалю європейського кіно в Кенії фільм «Міф».

Як повідомляє bigkyiv.com.ua/ з посиланням на сторінку Посольства у мережі Facebook, це фільм про українського оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі від кулі снайпера.

Василь Сліпак є живою легендою сучасної всторії України. Він був відомим українським оперним співаком, солістом Паризької національної опери, волонтером. Став учасником Революції Гідності та бойових дій на Сході України, мав позивний «Міф». Загинув у бою від кулі снайпера. Нагороджений   орденом  «За мужність» І ст., є  Героєм України, кавалером ордена «Золота Зірка».

Фестиваль проводиться за підтримки делегації Євросоюзу в Кенії.

Взагалі  кінострічки з понад 20 європейських країн доступні онлайн до кінця травня 2021 року. Щоб дивитися фільми безкоштовно, потрібно створити свій профіль на FestivalScope.

До слова, на станції метро “Театральна” відкрили виставку портретів. Портрети не прості, а – донорів крові, які всю зиму здавали кров в Інституті Амосова в рамках проекту “Кров чарівна”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?