У Чернігові видали антологію журналістських поезій

684

У Чернігові вперше видано антологію віршів журналістів Сіверського краю.

Про це повідомив ukrinform.ua з посиланням на ініціатора проєкту, редактора обласної газети “Чернігівський вісник” Сергія Народенка.

“Це – спроба під однією обкладинкою чимось об’єднати журналістів, у цьому випадку – поезією. Збірка містить твори майже 60 місцевих працівників ЗМІ, які пишуть чи писали вірші – декого уже, на жаль, немає серед нас”, – сказав він.

За словами Народенка, збирала матеріали на волонтерських засадах член Спілки журналістів України Наталія Авер’янова. Вона ж написала передмову до книжки та упорядкувала її зміст.

“Антологія віршів чернігівських журналістів – перше подібне видання на Придесенні. Поетичну творчість у ньому представляють як відомі газетярі, працівники радіо і телебачення, так і молоді журналісти. Майже всі твори для публікації вони відбирали самі, на власний розсуд. Деякі імена взагалі невідомі читачам як поети і не мають власних поетичних збірок”, – зазначила Авер’янова.

Відкривають антологію вірші знаних поетів, лауреатів Шевченківської премії Дмитра Іванова та Леоніда Горлача. Далі журналісти з фото і короткою творчою біографією представлені в алфавітному порядку. Є серед них і власний кореспондент Укрінформу в Чернігівській області Наталія Потапчук.

Напередодні Дня журналіста примірники антології вручалися авторам у редакції “Вісника”. На окремих п’яти екземплярах, на прохання видавця, вони залишали автографи на своїх сторінках. Ці книжки, пояснив Народенко, за потреби будуть реалізовані з благодійною метою – надання фінансової допомоги журналістам, які цього потребуватимуть.

Книгу видано в поліграфічно-видавничому комплексі “Десна” коштом редакції газети “Чернігівський вісник”. Вона налічує 230 сторінок, видрукувана на якісному папері й має тверду обкладинку. Наклад видання – 300 примірників.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!