У Чернігові Сергій Дзюба презентував вісім своїх нових книжок

790

У Чернігівській центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулась  неординарна подія. Про одне з провідних видань Придесення – обласну газету «Чернігівщина: новини і оголошення» – цікаво розповідав її редактор Сергій Дзюба. Безперечно, в «Чернігівщині» постійно з’являються гострі, проблемні матеріали, котрі висвітлюють всі аспекти нашого життя. І великий резонанс викликають публіцистичні статті Героя України, видатного аграрія, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина.

Також Сергій Дзюба представив вісім своїх книг, які вийшли торік і на початку цього року. Особливий інтерес у читачів викликали книга листів «До світла», збірка мандрів «Замість щоденника» і гостросюжетна, пригодницька книга «Справи детектива Самарцева. Ідеальний злочин. Пані кілер», створена за реальними подіями, що відбулися на Чернігівщині. Водночас побачили світ і дві нові збірки віршів Сергія та Тетяни Дзюби: «Голоси двох поетів» – в Іспанії і Болівії та «Береги» – в Румунії.

Як президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, Сергій Дзюба урочисто вручив почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за значну творчу діяльність журналістці газети «Чернігівщина», письменниці Сніжані Божок.

У творчій зустрічі взяли участь працівники чернігівських бібліотек, а також – письменники, журналісти, громадські діячі, студенти університетів.

Ярослав Савчин,

         прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України

 

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!