У Британії триває літературний аукціон на користь українців, які постраждали від російської військової агресії

238

До діячів культури у всьому світі, які збирають зараз кошти для допомоги українцям, які постраждали від військової російської агресії, включилися британські письменники та видавці.

Як розповідає The Guardian , відразу після того, як у соціальних мережах була опублікована ідея такого благодійного аукціону, у перший же день від британських письменників та працівників видавничого бізнесу надійшло понад 200 пропозицій лотів. До них ввійшли, наприклад, обід у готелі Ritz зі знаменитим письменником Кеном Фоллеттом, можливість придумати імена для персонажів у нових книгах “детективника” Пітера Джеймса і коміка Ленні Гаррі, зустрічі для літераторів-початківців з досвідченими агентами, які готові прочитати їхні рукописи, а також традиційні лоти – переважно рідкісні видання з автографами авторів.

Вже за перший тиждень, аукціон, де виставлено загалом 350 лотів і який триватиме до полудня наступного понеділка, зібрав £37 тис. Вони підуть на допомогу українцям, які належать до категорії, як сказано в умовах аукціону, “вразливих осіб, які були фізично, психічно чи соціально знедолені, у тому числі пораненим, дітям-сиротам, людям похилого віку, внутрішньо переміщеним особам, біженцям та сім’ям, які втратили джерела доходів».

Фото: Кен Фоллетт Twitter

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!