У Батурині для проєкту “Ковчег Україна” записали бандуриста Компаніченка

У Національному історико-культурному заповіднику “Гетьманська столиця” в Батурині на Чернігівщині відбулися зйомки унікального проєкту “Ковчег “Україна”, що реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляється на сторінці заповідника у Фейсбуці.

“У заповіднику “Гетьманська столиця” відбулися зйомки проєкту “Ковчег “Україна”, що стартував за підтримки Українського культурного фонду. Ініціаторами проєкту є зірка світової класичної сцени, диригентка Оксана Линів і культурна менеджерка Ярина Вінницка”, – йдеться у повідомленні.

“Зіркою” проєкту став відомий український бандурист, лірник і композитор Тарас Компаніченко. Батурин для його запису обрали з огляду на те, що музика цього митця неймовірно поєднується з історичною минувшиною не лише колишньої гетьманської столиці, а й України в цілому.

Зазначається, що реалізація проєкту відкриє українцям та світові “непізнану і відому лише вузькому колу спеціалістів колосальну музичну спадщину України”.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ковчег “Україна” – це платформа (вебресурс), де буде зібрана тисячолітня спадщина українського народу: шедеври традиційного мистецтва та професійного малярства, історичні ноу-хау, найкращі музичні твори, наукові відкриття тощо. Проєкт також передбачає потужну промокампанію культурної спадщини України – видання арт-буків, фотоальбомів, організацію виставок, концертів, презентацій тощо.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.