У 2024 році вийде незавершений роман Габріеля Гарсії Маркеса

Видавництво Penguin Random House підтвердило, що не виданий раніше роман Габріеля Гарсії Маркеса під назвою En Agosto Nos Vemos (“Ми побачимось у серпні“) з‘явиться на полицях магазинів Латинської Америки у 2024 році, передає The Guardian.

Роман вийде спочатку іспанською мовою і налічуватиме близько 150 сторінок.

Спекуляції довкола цієї книги ходили з 1999 року, коли Маркес опублікував розповідь у колумбійському журналі Cambio. Історія про Анну Магдален Бах – жінку середніх років, у якої трапився роман на тропічному острові, куди вона вирушила, щоб покласти квіти на могилу матері – нібито була першим розділом, над яким працював Маркес.

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Але після смерті автора у 2014 році вважалося, що ця робота так і залишиться неопублікованою, оскільки його родині було незручно публікувати незакінчений твір.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Досі позиція двох дітей полягала в тому, що книгу не буде опубліковано. Схоже, вони змінили свою думку після прочитання рукопису”, – сказав Хайме Абелло, директор Фонду Габо.

Діти Маркеса – Родріго та Гонсало – заявили в п’ятницю, що вважають роботу надто цінною, щоб ховати її від Колумбії та всього світу, на який розповіді Маркеса в стилі магічного реалізму мали великий вплив.

У 2019 році стрімінговий сервіс Netflix придбав права на роман Маркеса “Сто років самотності” з метою зняти серіал за його мотивами.

zn.ua