Twitter дозволив бажаючим завжди працювати з дому. Інші зможуть повернуться в офіси у вересні

415

Як стало відомо, зміни в компанії планувалися і раніше, проте пандемія їх прискорила.

Як повідомляє ms.detector.media, керівниця відділу кадрів Twitter  Дженіфер Крісті  в своєму блозі повідомила, що компанія вирішила дозволити всім бажаючим працівникам працювати з дому:

«Twitter  був однією з перших компаній, яка через COVID-19 почала працювати за моделлю, коли співробітники працюють з дому, але ми не очікуємо, що станемо одними з перших, хто повернеться в офіс», – написала вона. І додала, що в подальшому компанія буде працювати так:

  • Той, хто хоче і має змогу, може завжди працювати віддалено;
  • Інші можуть повернутися, але офіси відкриються не раніше вересня – за нечисленними винятками;
  • Ділових поїздок, як і корпоративних заходів, не буде до кінця 2020 року.
  • План на наступний рік буде розроблений пізніше.

Як пише видання Buzzfeed News, яке повідомило про таке рішення компанії, посилаючись на лист засновника Twitter Джека Дорсі, компанія і раніше мала плани перевести частину співробітників на віддалену роботу, але карантинні заходи пришвидшили цей процес. Видання пише, що причиною такого рішення може бути відміна податкових пільг, якими користувалася компанія у Сан-Франциско, де находиться головний офіс Twitter.

Нагадаємо, що 11 березня Twitter одним з перших дозволив співробітникам працювати з дому через епідемію коронавирусной інфекції. Так само вчинили й інші технологічні компанії.  У травні Google і Facebook повідомили, що їх співробітники можуть продовжувати працювати з дому до кінця року.

Фото: twitter.com

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!