Трьом російським пропагандистам підкинули під двері свинячі голови. Серед них – автор статті про геноцид українців

Трьом російським пропагандистам – колумністу Тимофію Сергєйцеву, фотокореспонденту ТАСС Михайлу Терещенку й “воєнному експерту” Костянтину Сівкову – під двері квартир підкинули відрізані свинячі голови. Про це повідомили російські ЗМІ.

За даними Telegram-каналу “112”, Сергєйцев отримав пакет із головою 26 вересня, Сівков – 20 вересня, Терещенко – ще 19 вересня.

За інформацією “112”, у доставника, який приніс посилку Терещенку, під час обшуку виявили ще чотири пакети зі свинячими головами. ТАСС і Терещенко повідомлення про підкинуту свинячу голову поки публічно не коментували.

Сергєйцев – політтехнолог, співробітник агентства “Россия сегодня”, автор статті “Що Росія має зробити з Україною”. Він перебуває під санкціями Великобританії і ЄС, його оголошено в розшук в Україні за заклики до геноциду українців. Сергєйцев звернувся до поліції, повідомивши, що йому неодноразово надходили погрози телефоном і в листах, пише “РИА Новости”.

Сівков розповів, що в момент, коли надійшла посилка, його не було в Москві, він дізнався про неї від сусідки, повідомляє RT.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

За словами Сівкова, йому також телефонували “з погрозами фізичної розправи, з погрозою вбивства”, з вимогами, щоб він припинив підтримку дій президента країни-агресора РФ Володимира Путіна.

“Медуза” нагадує, що у квітні всім трьом надсилали посилки з гіпсовими бюстами, схожими на статуетку, в яку було закладено вибухівку на творчому вечорі Владлена Татарського. Унаслідок вибуху Татарський загинув, десятки людей постраждали. За даними каналу Baza, такі посилки отримали також “воєнний експерт” Костянтин Ісаєв і “воєнкор” Владислав Шуригін, який співпрацює з “Первым каналом”.

gordonua.com