Трамп пише мемуари про свою роботу в Білому домі

229

Колишній президент США Дональд Трамп пише мемуари про своє чотирирічне перебування на посаді глави держави. Він вважає, що книга матиме попит.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Newsmax TV.

“Так, я пишу мемуари. Ось побачите – це буде дуже сильна річ”, – сказав він, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.

Трамп додав, що його майбутня книга “викликала великий інтерес у видавців”. При цьому 45-президент США не позначив термінів публікації своїх мемуарів, а також можливих тем, які будуть там висвітлені.

Трамп займав пост президента США з 2017 по 2021 рік. За своє життя республіканець випустив більше десятка книг, найвідоміша з яких перша – “Мистецтво укладати угоди” (The Art of the Deal, 1987), яка написана у співавторстві з журналістом Тоні Шварцем.

Після публікації вона протрималася в списку бестселерів газети The New York Times понад три місяці, всього було продано понад 1 млн примірників.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!