Трамп як американська ганьба

Україна могла б уникнути повномасштабного вторгнення Росії, погодившись на територіальні поступки та на нейтральний статус у питанні НАТО.

Про це заявив колишній президент США Дональд Трамп  (The Clay Trevis and Buck Sexton Show).

«Вони могли віддати Крим. Вони могли б зробити щось із НАТО, сказати – окей, ми не збираємося вступати до НАТО…» — ось ці дикі, скандальні пропозиції відставного президента, який свого часу пересварився чи не з усіма союзниками США і кілька разів їздив домовлятися з північнокорейським диктатором.

А ще Трамп назвав спрямування Путіним військових та техніки до кордонів України перед вторгненням «відмінною переговорною тактикою» (?)…

Цікаво, що рухає цим геополітичним неадекватом?

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

В чому таємниця його патологічної залежності від кривавого рашистського маніяка?

І скільки ще цей політичний пенсіонер ганьбитиме Америку?

На мою думку, відповідь українського принаймні МЗС має бути такою: не сунь свого носа, Трампе, в наші українські справи. Розберемося самі, без твоїх пустопорожніх повчань. На щастя, нинішнє американське керівництво, на відміну від Трампа, мислить стратегічно і чудово усвідомлює загрози для світу від путінського режиму, а також оцінює винятково важливу роль України, яка за сприяння сюзників, і в  першу чергу США, протистоїть агресії росії.

Михайло Сидоржевський