Ткаченко вважає, що продовження скандального серіалу «Гра в кальмара» можна зняти в Україні

1829

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко після перегляду серіалу “Гра в кальмара” заявив, що продовження стрічки можна зняти в Україні.

Як передає ukrinform.ua, про це Ткаченко написав у Телеграмі.

Міністр культури та інформаційної політики вважає, що серіал варто знімати саме в Україні з кількох причин.

“Повернення кеш-рібейтів. Це завжди вигідно й іноземні продюсери прекрасно про це знають; Локації. Україна має унікальні ландшафти. Моря, річки, озера, ліси, гори, степи, острови, пустелі. І все це на відстані кількох годин один від одного; Професійні продакшени, з якими комфортно працювати; Високоякісна техніка для зйомок, щоб не везти її з за кордону, підвищуючи бюджет серіалу; Людський капітал – актори, режисери, сценаристи, оператори, дизайнери та всі, хто мають відношення до знімального процесу; Ціни на проживання та оренду техніки – нижчі ніж в Європі або Азії”, – написав Ткаченко.

Ткаченко повідомив, що “Гра в кальмара” займає перше місце в рейтингу стрімінгу в понад як у 80 країнах, включно зі США. Серіал також побив рекорди за переглядами серед неангломовних. Хоч проєкт задумувався як розширення географії сервісу і залучення перш за все підписників з Азії.

Міністр культури та інформаційної політики нагадав, що нещодавно мав розмову з представниками Netflix щодо посилення співпраці. За його словами МКІП зараз перебуває у тісному контакті на стадії перемовин.

“Можливо, зовсім скоро українське кіно завоює нові висоти, з’явившись на сервісі”, – написав Ткаченко.

Як повідомлялося, стрімінгова платформа Netflix запрацювала з українським інтерфейсом та запустила українську версію сайту netflix.ua.

У вересні 2020 року українські студії озвучення Postmodern Postproduction і “Так Треба Продакшн” стали партнерами американської компанії стрімінгових сервісів Netflix.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!