Терміново викликайте санітарів! Ківа хоче судитися з Байденом

Скандальний проросійський політик звинувачує Захід у завданні непоправної шкоди українській економіці.

Одіозний проросійський народний депутат Ілля Ківа вважає президента США Джозефа Байдена відповідальним за заподіяння психічних розладів українцям через нагнітання паніки навколо можливого повномасштабного збройного наступу РФ на Україну. Як повідомляє glavcom.ua. відповідну заяву, зроблену скандальним політиком в ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів під час прямого включення, Ківа оприлюднив  на своїй Facebook-сторінці.

Відомий своїми проросійськими уподобаннями Ілля Ківа заявив, що заяви керівництва США про наміри РФ напасти на Україну «остаточно розірвали економіку України».

«Чи можливо нам, жителям України взяти та подати на Байдена до суду за ті психічні розлади, які він приніс? За цю істерику, за знищену економіку? – Заявив Ківа.

Одіозний політик додав, що, за його даними, саме інформаційна кампанія навколо підготовки РФ до наступу на Україну завдали економіці держави збитків на суму близько $12 млрд.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Раніше повідомлялося, що нардеп із проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Ківа на тлі загрози нового нападу Росії виїхав до Іспанії та заявив, що не планує повертатися до України. Однак при включенні до пропагандистського ефіру російське ЗМІ позначило його місцезнаходження як Київ.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.