Театральний Netflix. В Україні запустили перший онлайн-театр Dramox

517

Як повідомляє bzh.life, в Україні запрацював онлайн-театр Dramox. Це чеська стрімінгова платформа з відеоверсіями вистав від українських та світових театрів.

Зараз українським глядачам доступні спектаклі 16 українських театрів, серед яких вистави театрів “Золоті ворота”, “ДАХ”, “Театру 360 градусів”, Театру драми і комедії на лівому березі, Львівської національної опери, Театру ім. Лесі Українки, Одеського драматичного театру ім. Василька та інших. У подальшому український репертуар розширюватиметься. Також можна проглянути вистави 15 зарубіжних театрів, які транслюють з українськими субтитрами.

Сервіс доступний за підпискою: коштує 299 грн на місяць або 2990 грн на рік. Доступний також безкоштовний тестовий період на перші сім днів. Окремим внеском можна підтримати конкретну театральну установу.

З кожної підписки платформа планує відправляти 50% виручки українським театрам, акторам та творцям. А протягом перших двох місяців з моменту запуску направлятимуть всі 100% коштів, отриманих від перегляду українських та світових вистав, до українських театрів.

Dramox – чеський стрімінговий сервіс, на якому зібрані 200 записів від 130 театрів із 22 різних країн, серед яких вистави Берлінської державної опери, Англійського національного балету, Королівського театру в Мадриді та театру Бобіно в Парижі. Після запуску в Чехії менш ніж за рік платформа зібрала півмільйона євро для театрів країни.

Фото: Intergram

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!