Супермодель, дієтолог і жінка, яка має план: мемуари Мей Маск вийшли українською

У видавництві Vivat вийшов український переклад мемуарів Мей Маск — супермоделі, краса якої непідвладна віковим стереотипам. Книжка має назву “Жінка, яка має план”, й історія Мей доводить, що цілеспрямованим таки підвладно все. Про це повідомляє rubryka.com.

У 67 вона вперше вийшла на подіум Нью-Йоркського тижня моди, а у 69 стала обличчям косметичної компанії CoverGirl. Ви могли бачити її на обкладинках Vogue, Elle та навіть у кліпі Бейонсе. Саме вона була прикладом для свого сина Ілона Маска, який наразі є найбагатшою людиною на планеті: “Коли Ілон був маленьким, я помітила, що він увесь час читає. Мене теж неможливо було відірвати від книжок…”.

Дієтолог за освітою, Мей у цій книжці розповідає не лише про своє життя і понад 50-річний досвід роботи моделлю, а й про правильне харчування, збереження природної краси та підтримку фізичної форми. Її роками набута мудрість у різних сферах — від кар’єри до стосунків, від виховання дітей до опанування нових технологій — тепер доступна і вам.

Але на описаних у книжці здобутках Мей не зупиняється та радить іншим також не бачити меж для щасливого життя й самореалізації: “Тепер я насолоджуюся найкращими роками свого життя. І написала цю книжку, щоб інші жінки могли поліпшити своє життя. Мені вона подобається і сподіваюся, що вам теж. Мені щойно минуло сімдесят, і я з нетерпінням чекаю на те, що принесе мені майбутнє”. Ось така вона, жінка, яка має план.

Ця книжка вже стала бестселером у 20 країнах, Україна — на черзі. Передзамовити книжку вже можна на сайті Vivat.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.