Суд відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга – «Богдан» до Міносвіти

400

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга – «Богдан» до Міністерства освіти і науки України щодо оскарження конкурсного відбору проектів підручників. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження. Як інформує sud.ua, про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Нагадаємо, серед вимог позову – визнати недійсними результати першого етапу конкурсного відбору проектів підручників (крім електронних) «Математика» для 4 класу для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках та зобов’язати МОН провести повторний конкурсний відбір.

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову, залишивши без задоволення відповідну заяву. Так, позивач просив суд заборонити Міносвіти включати до переліку підручників, що можуть друкуватися за державні кошти, проекти підручників «Математика» для 4 класу у 2020-2021 роках. З огляду на відсутність у поданих позивачем матеріалах доказів та підтвердження того, що невжиття заходів забезпечення позову ускладнить чи унеможливить виконання рішення у справі, суд відмовив позивачу у задоволенні вказаної заяви.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!