Суд присяжних зобов’язав Трампа виплатити 83,3 мільйона доларів письменниці Джин Керролл

Трамп програв чергову справу у суді.

У п’ятницю федеральний суд присяжних зобов’язав Дональда Трампа виплатити 83,3 мільйона доларів компенсації  Джин Керролл, яка звинуватила колишнього президента США в тому, що він знищив її репутацію надійної журналістки, заперечуючи, що зґвалтував її майже три десятиліття тому, повідомляє CNN.

Дев’ятеро жителів Нью-Йорка: дві жінки та семеро чоловіків, зобов’язали Трампа виплатити колишній колумністці Elle 11 мільйонів доларів для фінансування кампанії з відновлення репутації, 7,3 мільйона доларів за емоційну шкоду, завдану публічними заявами Трампа в 2019 році і 65 мільйонів доларів штрафних збитків.

80-річна Керролл подала до суду на Трампа в листопаді 2019 року через те, заперечував, що в середині 1990-х років зґвалтував її у гардеробній універмагу Bergdorf Goodman на Манхеттені.

77-річний Трамп стверджував, що ніколи не чув про Керролл і що вона вигадала свою історію, щоб збільшити продажі своїх мемуарів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Адвокати експрезидента заявляли, що Керролл жадала слави і користувалася увагою прихильників через цю справу.

У травні минулого року інше журі присяжних зобов’язало Трампа виплатити Керролл п’ять мільйонів доларів за аналогічне спростування, встановивши, що він звів наклеп на жінку та вчинив сексуальне насильство. Трамп оскаржує це рішення.

zn.ua