Стівен Кінг назвав дату виходу нового роману

280

Новий роман американського письменника Стівена Кінга Fairy Tale (Казка) вийде друком у вересні 2022 року. Про це пише nv.ua.

Точну дату виходу своєї нової книги Стівен Кінг повідомив на своїй сторінці у Twitter. Роман Fairy Tale (Казка) про хлопчика, собаку та битву між добром і злом в іншому світі вийде друком 6 вересня 2022 року у видавництві Simon & Schuster.

Також Стівен Кінг показав фото обкладинки майбутньої книги.

Головний герой нової книги Чарлі Рід. Як звичайний старшокласник він чудово грає у бейсбол та футбол і добре вчиться, сказано в описі книги. Проте життя в нього не безхмарне. Коли хлопчику було десять років, він втратив в автокатастрофі матір, від чого його батько почав багато пити. Чарлі довелося навчитися дбати про себе та про батька.

Коли хлопчику виповнилося 17 років, він знайомиться з собакою на прізвисько Радар та його старіючим власником Говардом Боудічем, який запропонував Чарлі роботу. Старий живе відлюдником у великому будинку на пагорбі, а на задньому дворі знаходиться замкнений сарай, звідки долинають дивні звуки. Незабаром старий вмирає, і залишає хлопцеві касету, на якій записано історію, в яку ніхто не повірить, а в сараї виявляється портал в інший світ.

Як зазначають автори анотації на сайті видавництва, Казка — це «чудова і жахлива історія про світ, відмінний від нашого, в якому добро протистоїть злу, а хлопчик і собака мають вести боротьбу.

Нагадаємо, у грудні 2020 року на екрани вийшов міні-серіал Протистояння, знятий за культовим романом Стівена Кінга. Крім того, днями стало відомо, що кінокомпанія Blumhouse планує зняти міні-серіал за романом Стівена Кінга Пізніше, який вийшов з друку навесні 2021 року.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!