Степан Процюк написав новий роман про Україну 1950-х років

Івано-франківський письменник Степан Процюк завершив роман «Пальці поміж піском» (про радянську Україну 50-их років на тлі любовної історії).

Про це письменник сам написав на своїй сторінці у Facebook.

«Почав писати «Пальці поміж піском» у 2017-ому році, відразу після виходу роману «Травам не можна помирати» (про УРСР у 70-ті), який здобув палких шанувальників і зараз потребує ще одного перевидання.

Від 2017-ого і дотепер я значною мірою жив романом «Пальці поміж піском». Не раз мені здавалося, що вже не зможу його написати. Були перерви на кілька місяців, коли я не мав ні сили, ні бажання братися за роботу. Але (справді дивним чином, ніби хтось інший диктував мені роман із середини) потім та робота відновлювалася. Так тривало більше трьох літ.

Чотирнадцять подач цього роману друкувалися, а шість ще будуть друкуватися до кінця травня на сайті «Вікна», за що я щиро вдячний Оксана Гузинець-Мудрик.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Чудово розумію, настільки зараз малолітературний час… Все ж вірю, що «Пальці поміж піском» будуть видані у такому видавництві, якому цей роман буде доречним і милим. Також вірю, що його полюблять мої давні і нові читачі.

Також нагадую, що романи-це душа нації, що відігріває космічний холод.

Зараз я – не дивуйтеся! – справді не знаю, яке це буде видавництво. Вдячний тим кільком людям, які були по-різному причетними до написання нового роману», – написав Процюк.