Стала відома дата виходу нового детективу Джоан Ролінґ

Новий роман про приватного детектива Корморана Страйка The Running Grave вийде у Великій Британії 26 вересня 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті авторки книжки Джоан Ролінґ.

The Running Grave («Могила, що втікає») стане сьомою книжкою серії про пригоди Корморана Страйка та його асистентки Робін Еллакот, до якої має увійти загалом десять детективних романів. Їх Джоан Ролінґ пише під псевдонімом Роберт Ґалбрейт.

Попередні шість книжок («Кувала зозуля», «Шовкопряд», «Кар’єра лиходія», «Убивчий білий», «Бентежна кров», «Чорнильно-чорне серце») стали бестселерами не лише у Великій Британії, а й в інших країнах, та були екранізовані. На сьогодні продано 11 мільйонів примірників романів про Страйка, що вийшли англійською мовою.

Згадані вище книжки перекладені українською та видані «КМ-Букс», крім роману «Чорнильно-чорне серце», який готується до друку.

У 2023-му виповнюється 10 років з дати виходу першої книжки серії «Кувала зозуля». Щоб це відзначити, команда Ролінґ обіцяє проводити спеціальні акції та події для читачів. Також у планах вихід колекційного видання роману «Кувала зозуля», виконаного в ексклюзивному оформленні, деталі якого поки не розголошуються.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Кошти від авторського гонорару за нове видання Джоан Ролінґ передасть до ABF The Soldiers’ Charity, національної благодійної організації, що опікується потребами британських солдатів, ветеранів та їхніх родин.

chytomo.com