США видадуть жителям Таджикистану тисячі доларів за виконання американських пісень

Держдепартамент США планує виділити тисячі доларів на поширення американської культури в Таджикистані за рахунок популяризації музики англійською мовою.

Як повідомляє newformat.info, про це згадується у відповідному гранті.

У документі йдеться про те, що проект допоможе вирішити проблему браку знань про американську культуру, а також зміцнити позитивні зв’язки між США та Таджикистаном у зв’язку зі святкуванням 30-річчя американсько-таджицьких відносин.

Так, планується організувати музичні конкурси серед таджиків, які співатимуть пісні американських виконавців. У цьому уточнюється, що тексти композицій нічого не винні містити ненормативну лексику, а навпаки, мають нести позитивний посил.

Також підрядникам доведеться допомагати колективам у питанні запису їх композицій у професійній студії, надати записані пісні громадськості на безоплатній основі, а також влаштувати тур для переможця музичного конкурсу великими містами Таджикистану.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Максимальний розмір одного гранту – $40 тис., мінімальний – $15 тис. Подати заявку на отримання фінансування можуть некомерційні, неурядові організації та організації громадянського суспільства.

Раніше у вересні повідомлялося, що таджицьке МЗС вручило ноту протесту американському послу Джону Марку Помершайму після слів президента США Джо Байдена. Американський лідер сказав, що страшний епізод евакуації американців з Афганістану, коли люди чіплялися за шасі літака, що летів, міг би повторитися в Таджикистані.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.