“Слов’янський базар у Вітебську”. Хто з українських ведучих погодиться на роль штрейкбрехера?

556

У військово-музичному управлінні Збройних Сил України заявили, що режисерка-постановниця ансамблю пісні й танцю організації Оксана Антонюк не планувала і не збирається брати участь у фестивалі “Слов’янський базар у Вітебську”.

Про це повідомляється на офіційній сторінці штабу ЗСУ в Facebook. За словами представників, організатори цього заходу оголосили Антонюк новою ведучою без її згоди. Вони не зверталися особисто до жінки.

“7 квітня 2021 року низка інтернет-ресурсів опублікувала новину під заголовком “Слов’янський базар” оголосив нову ведучу – режисера Ансамблю Збройних Сил України”… Ця інформація не відповідає дійсності”, – йдеться в публікації.

Раніше сама Антонюк заявляла, що дійсно не отримувала запрошення від фестивалю, і припустила, що її назвали новою ведучою “Слов’янського базару”, тому що організаторам “потрібно було заявити когось від України”.

  • “Слов’янський базар”– щорічний міжнародний фестиваль мистецтв, який проходить у Вітебську з 1992 року. Фестиваль задуманий як спільний культурний захід трьох країн: Білорусі, Росії, України.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!