Скандальну професорку Більченко відсторонили від занять через її антиукраїнські заяви

Професорку культурології Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова Євгенію Більченко відсторонили від викладання через її висловлювання стосовно мовного закону та антиукраїнських заяв. Її викладені в публічному доступі лекції вивчаються експертами.

Як інформує prm.ua, про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Не звільнили. Не можуть мене звільнити: немає такої статті “за пост у фейсбуці”. Всі мої 28 навчальних програм – в порядку (так, вам не почулося). Тимчасово відсторонили від викладання. Вчуся в’язати гачком. Є спроба надати справі політичного оберту і від мовного цькування перейти до пошуку “неблагонадійної” інформації в моїх відкритих лекціях”, – заявила викладачка.

Перевіряючих вона називає “робочою групою невідомих експертів з невідомих мені організацій”.

Нагадаємо, навколо професорки Євгенії Більченко, яка викладає культурологію в національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова розгорівся в скандал, бо та переконана, що Україна – в полоні неонацизму, є американською колонією, в якій триває громадянська війна.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що на заяви скандальної професорки Більченко повинні реагувати правоохоронці.

За свої заявив Євгенія Більченко навіть потрапила у списки сайту Миротворець.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.