Скандальну поетесу звільнити з роботи за антиукраїнські заяви може лише керівництво університету: МОН виступило із роз’ясненням

У МОН не можуть звільнити скандальну українську поетесу Євгенію Більченко з Національного педуніверситету ім. Михайла Драгоманова, тому що не мають на це повноважень.

Рішення про прийом на роботу або звільнення з посади повинна приймати адміністрація самого навчального закладу. Як повідомляє news.obozrevatel.com, про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки на запит “Радіо Свобода“.

“Відповідно до частини третьої статті 34 Закону України “Про вищу освіту”, призначення та звільнення з посади працівників, вирішення інших кадрових питань належить до виключної компетенції керівника установи вищої освіти”, – пояснили в міністерстві.

Відомство підкреслило, що діє в межах Конституції і законів України, а також положення про МОН.

Журналісти додали, що направили запит ректору Національного педагогічного університету щодо цієї ситуації.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Нагадаємо:

Як повідомляв OBOZREVATEL, Більченко також спростувала, що на Донбасі йде війна з Росією. Крім того, вона похвалилася дружбою з колишнім ватажком терористів “ДНР” Захаром Прилепіним.

У Росії Більченко зарахували до Міжнародного союзю поетів.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.