Шуфрич купив телеканал за чотири мільйони гривень

248

Нардеп «ОПЗЖ» та голова Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич в інтерв’ю «Детектору медіа» повідомив, що купив канал UkrLive за чотири мільйони гривень. Про це повідомляє detector.media.

Раніше мовник належав Владиславу Багінському, якого джерела ДМ на медіаринку називають «людиною Єгора Бенкендорфа».

За словами Шуфрича, спочатку в нього були плани «реанімувати» Перший незалежний, яким однак завадила позиція СБУ.

«Я сподівався, що вони (СБУ. – ДМ) відкличуть свого листа, за яким після пів години ефіру був заблокований Перший незалежний. Але вони не реагували. Ви знаєте, що після ухвалення закону про олігархів ціни на компанії, які мають ліцензії на мовлення, різко впали. Тому я купив Ukrlive у Багінського за чотири мільйони гривень своїх особистих коштів… Я його знаю двадцять років. А до того разом із журналістами я став співзасновником ТОВ “Медіахолдинг Новини”, який і буде виробляти продукт для каналу UkrLive», – каже Шуфрич.

Зараз на каналі працює мінімальна необхідна кількість працівників, щоб розмістити і транслювати продукт. Основна робота буде проходити в межах «Медіахолдингу Новини», який Шуфрич створив на початку 2021 року разом із колишніми працівниками каналів Козака-Медведчука.

«Я погодив максимальний річний дефіцит, який буду покривати зі своїх особистих коштів. Суму називати я не буду. Це гроші, які я буду їм давати, якщо їм не вистачатиме заробітків від реклами», – каже Шуфрич.

Нардеп додав, що скоріш за все UkrLive буде окремим мовником, який співпрацюватиме з Першим незалежним як з продакшном. Планується, що Ukrlive залучатиме окремий продукт колективу «Медіахолдингу Новини» та окремих журналістів.

Також Шуфрич підписав редакційну угоду про невтручання з колективом «Медіахолдингу Новини»: «Я хочу, щоб UkrLive в кооперації з Першим незалежним став найбільш незалежним від власників телеканалом».

Додамо, що зараз мовник транслює ефір Першого незалежного під логотипом UkrLive. Бачити його можуть користувачі супутникового телебачення, абоненти провайдерів «Ланет», Volia та «Тріолан» та інших. Таким чином, до кабельних мереж та супутникового телебачення вперше після блокування 26 лютого 2021 року повернувся ефір каналу, який традиційно пов’язують із Віктором Медведчуком.

Фото: пресслужба ОПЗЖ

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!