Школи Миколаєва заборонили російську мову з нового навчального року

У комунальних закладах загальної середньої освіти Миколаєва з нового навчального року забороняється використання російської мови – відповідне рішення прийняв виконком Миколаївської міськради.

Про це повідомила у Фейсбуці заступник директора першої школи Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича Маргарита Бондаренко, передає Укрінформ.

“Заборонити з 1 вересня 2022 року у Миколаєві використання російської мови в закладах загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності», – йдеться у рішенні.

Зокрема, заборонений набір до 1-4 класів з російською мовою навчання, вивчення російської мови як предмета, курсу, факультативу в 1-11 класах, оформлення російською мовою освітнього середовища тощо.

Варто зазначити, що подібні рішення вже давно діють в інших містах України. Але для досі російськомовного Миколаєва воно дійсно має серйозне значення.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

24 лютого в Україні триває повномасштабне російське воєнне вторгнення. ЗСУ, Національна гвардія, Сили територіальної оборони та весь український народ мужньо протистоять російським військам і завдають їм великих втрат.

«Аргумент»