Що чекає на Україну 2022 року – астрологиня приголомшила прогнозом

2022 рік – це час шансу для українців. Якщо зуміємо використати його, будемо успішними й непереможними. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“З’являться нові політики, які вкажуть правильний курс для України та зуміють згуртувати націю, – каже астрологиня. – Якщо не підтримаємо їх, на три роки втратимо можливість суттєво прорватися вперед. Сатурн, що є планетою України, буде сильним 2022-го. Ми вистоїмо за будь-яких несприятливих зовнішніх обставин”.

До 29 січня ретроградною буде Венера. Активізуються опозиційні політичні сили. Стануть помітними всі слабкі місця в політиці й економіці.

“Владі треба готуватися до серйозних викликів, а не сподіватися, що пронесе, – каже Максимова. – Вибухатимуть революційні протести, загостряться конфлікти, які назрівали роками. Народу урветься терпець. Важко буде утриматися на плаву недолугим політикам”.

Сильними будуть молоді партії на чолі з 30-40-річними.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Як би олігархи не тримали оборону, у політику прорветься нова постать. Це буде молодий чоловік, який не жив за Радянського Союзу. Новий лідер приверне увагу світової спільноти. Восени погрузнемо в гучних корупційних скандалах. Заплямованими будуть представники багатьох партій. Не вдасться тримати гарне лице за поганої гри. Таємне стане явним”, – розповідає Максимова.

За словами астрологині, рейтинг деяких політиків суттєво впаде. Декому доведеться завершити кар’єру.

“Гучні журналістські розслідування поставлять на вуха всю країну, – говорить Олена. – Тільки Майданом це навряд чи закінчиться. Найбільші протести можливі 21-31 березня, 12 травня, з 14 до 30 серпня, 28 жовтня, 17-30 грудня. Народне невдоволення спостерігатимемо на регіональному рівні. Вийти з протестом на Київ люди поки не наважаться, бо кожен дбатиме про власні інтереси”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.