Сергій Руденко: народні і заслужені артисти України на службі у путіна

44-а доба героїчного протистояння українського народу російській навалі. Разом із російськими вбивцями, мародерами і гвалтівниками нам сьогодні протистоїть і концертна агітбригада.

Та нечисть, яка десятиліттями не вилазила з екрану тепер дуже патріотичного телеканалу “Інтер” і “чесала” нашими концертними залами – Кіркоров, Басков, Лорак, Повалій, Крутой.

Всі вони – на боці Путіна і є співучасниками вбивств, мародерства і згвалтувань. Хтось із них підтримує агресії, хтось – говорить. Хоча і перше, і друге – злочин.

А відтак у мене просте питання: чи повинні ці особи і далі носити звання народних і заслужених артистів України? Розумію, що ці звання – рудимент радянського минулого. Але все ж таки юридично факт лишається фактом: народні артисти на боці Путіна воюють проти цього ж самого народу. Це – повний ідіотизм.

Отже, народними артистами України сьогодні є:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

– Ілля Рєзнік;

– Ігор Крутой;

– Ніколай Басков;

– Філіп Кіркоров;

– Ані Лорак;

– Ян Табачник;

– Володимир Гришко;

– Таїсія Повалій;

– Володимир Данилець;

– Володимир Мойсеєнко.

Заслужені артисти України:

– Ані Лорак;

– Володимир Данилець;

– Володимир Мойсеєнко;

– Ян Табачник;

– Таїсія Повалій.

Володимир Зеленський має позбавити усіх згаданих осіб, які колаборують із Путіним цих звань. Для цього потрібно лише підписати указ про скасування указів його  попередників. Згадані вище особи не достойні цього.

Справжні народні артисти в Україні це – Фагот, Леньо, Хливнюк і багато інших людей, які зі зброєю у руках боронять Україну. Справжній народний – Вакарчук, який волонтерить, ганяє Україною і підтримує бойовий дух всіх українців.

І давайте вже після війни народність того чи іншого артиста буде визначати не канцелярія президента, а самі українці.

espreso.tv