Сенцов, Жадан і Соболєв сфотографувалися поблизу лінії зіткнення

2540

Про це Сенцов написав у Facebook.

«Я вже декілька разів відвідував лінію зіткнення, але робив це неофіційно, не писав про це, та не постив фото, бо не хотів піаритися на військових, а лише їх підтримати і побачити все на власні очі – зазначив він. —  Звісно, реальний стан на війні має невелике відношення до того, що пишуть у новинах, але цю правду треба знати. Сьогодні ми разом з Сергієм Жаданом і Єгором Соболєвим приїхали сюди, щоб подякувати тим, хто боронить нашу країну та поспілкуватися про важливе. Ввечері, якщо все піде добре, буде стрім з цієї публічної розмови».

Єгор Соболєв оприлюднив у своєму фейсбуці відео з Сергієм Жаданом зі студії “Тризуб ФМ” у Карлівці Донецької області. Жадан, зокрема, розповідає, що перебуває на цій “підпільній радіостанції” вже тиждень.

Я тепер по вихідних зазвичай вивчаю стенфордський онлайн-курс зі штучного інтелекту, але сьогодні на ще важливішому навчанні в Карлівці Донецької області.Неймовірний добрий (і Ваш теж) знайомий не скиглить, не звинувачує інших, а організовує у селі на кордоні з окупантами подію, яка допомагає людям з усієї України порозумітися, надихнутися, знайти нових однодумців. Ця людина запросила нас з Oleg Sentsov на спільну публічну розмову тут. Звісно, ми погодилися. Хто ця добра людина – можна подивитися за цими дверима🤩🤩🤩

Geplaatst door Єгор Соболєв op Zondag 21 juni 2020

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!