Секрети щоденникової прози: у Кропивницькому відбудеться творча зустріч із Василем Бондарем

Запрошуємо вас відвідати творчу зустріч із письменником і журналістом Василем Бондарем, що буде присвячена особливостям щоденникової прози.

Захід відбудеться 11 травня у Музеї мистецтв Кіровоградської обласної ради, що за адресою: вул. Велика Перспективна, 60.

Початок о 15.00.

Зустріч буде цікавою для тих, хто шанує інтелектуальні традиції та конструктивні дискусії.

Під час заходу відбудеться розмова про письменників і їхні щоденники. Разом із Василем Бондарем можна буде поміркувати, як саме і для чого митці лишають по собі щоденникові записи, якою мірою творчі люди можуть бути щирими у своїх нотатках, і якою мірою створюють їх з метою моделювання певного образу.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

«У ході розмови буде висвітлено тему читацьких нотаток Василя Бондаря як, певною мірою, різновиду читацького щоденника. Будемо ставити дискусійні і навіть скабрезні питання, разом із тим дошукуючись відповідей щодо природи літературної творчості загалом. Тож згадуйте, чиї письменницькі щоденники читали ви, чи ведете щось на зразок власного щоденника і чому», – зазначають організатори.

Подія відбувається за ініціативи Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України та за підтримки Музею мистецтв у рамках проєкту «Літературна вітальня».

Кіровоградська обласна організація НСПУ