СБУ порушила справу проти 59 російських артистів

Проти 59 російських артистів ведеться розслідування в рамках кримінального провадження за незаконне відвідування тимчасово окупованого Криму. Стаття передбачає до 5 років тюрми.

Про це повідомили у Службі безпеки України у відповідь на інформаційний запит Крим.Реалії. У відомстві уточнили, що ведеться розслідування за статтею КК України про «порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї», яка передбачає до 5 років позбавлення волі.

Зокрема, мова йде про артистів зі списку, складеного Ізраїльської асоціацією акторів, яка через адвокатів звернулися до СБУ з проханням розпочати кримінальне провадження щодо російських знаменитостей, які відвідували Крим з гастролями. Аналогічна вимога надійшла від Крайової ради українців Криму.

Нагадаємо, нардеп-«слуга» сприяв приїзду до України російського репера Елджея, якому заборонили в’їзд через гастролі у Криму.

Сергію Шнурову не заборонили в’їзд до України, незважаючи на відвідування окупованого Криму.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Литва на п’ять років заборонила в’їзд до країни Філіпу Кіркорову за гастролі в окупованому Росією Криму, які розцінюються як виправдання російської агресії.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.