Руки геть від Могилянки! – заява Стратегічної Ради руху опору капітуляції

760

Одіозний міністр освіти Шкарлет відмовляється визнавати результати виборів президента Національного університету «Києво-Могилянська академія». Сергієві Квіту відмовлено у призначенні на посаду.

Свавілля Шкарлета відбувається в підтримку провокацій, які були організовані з метою зриву виборів, не зважаючи на те, що вони відбулися згідно з чинним українським законодавством.

Найголовніше, що було з’ясоване волевиявлення університетської громади і вся спільнота Могилянки, включно з двома кандидатами, визнала результати цих виборів.

У цьому випадку бачимо брутальне руйнування університетського самоврядування, демократичних принципів і справедливості.

Чиновники Міністерства освіти і науки глибоко помиляються, якщо вважають, що повернення в часи Януковича все ще можливе.

Дії Шкарлета створюють непотрібну суспільну напругу в час нових масштабних загроз перед Україною, коли вся держава повинна демонструвати особливу єдність та ефективність.

Стратегічна Рада Руху Опору Капітуляції вимагає від міністра освіти негайно зупинити цю провокацію, та підписати контракт із Сергієм Квітом як з новим президентом НаУКМА.

#SaveMohylyanka

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!