Російська пропагандистка безперешкодно знімає в Києві сюжети про «паніку» і протести українців

3109

До Києва безперешкодно приїжджають російські журналісти з пропагандистських телеканалів. Вони знімають антиукраїнські сюжети.

Як пише novyny.live, про це повідомив активіст Сергій Стерненко на своєму YouTube-каналі.

За його словами, у Києві перебувають журналісти з російського телеканалу “Рен-ТВ”. Спочатку пропагандистка Аліса Паршакова зі знімальної групою поїхали в ОРДЛО, а тепер вони знімають сюжети в українській столиці.

Відомо, що журналістка відвідала акцію протесту під Офісом Президента. Також знімальна група побувала в одному з супермаркетів, де розповідала нібито про паніку серед українців.

Також прокремлівські пропагандисти побували в гостях у нардепа від “ОПЗЖ” Іллі Киви. Останній на камеру заявив, що “українцям нема чого захищати у цій країні”.

Відомо, що Паршакова працювала без відповідною символіки свого телеканалу, а також не називала свого ім’я. Стерненко порадив дізнаватися, з ким спілкуються люди, перед тим, як відповідати їм.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!