Росіянам демонструють серіали від “Кварталу”

У денному ефірі російського телеканалу СТС транслюють виключно серіали виробництва студії “Квартал 95”, засновником якої є нинішній президент Володимир Зеленський. Проти російського телеканалу раніше були введені санкції, повідомляє dsnews.ua.

Про це свідчать з сайту телеканалу.

Так, в проміжку з 8:30 ранку до 19:00 в нон-стоп режимі показували 16 серій серіалу ” Папік”. А з 19:00 до 19:40 відбулася премʼєра 1-ї серії серіалу “100 000 хвилин разом”.

В РНБО заявили, що Рада не буде розслідувати, як компанія, серед засновників якої був Володимир Зеленський, продала телеканалу “СТС” серіал “Папік”.

У квітні другий сезон телесеріалу “Папік” увійшов в ТОП-5 кращих програм російського телебачення.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Раніше стало відомо, що телеканал “СТС” запускає аналог українського гумористичного шоу “Ліга сміху”, кастинг команд стартував 25 січня. Автором програми є студія “Квартал 95”. Шоу було створено ще в 2015 році. Спочатку ведучим був Володимир Зеленський, а після його “підвищення” до президента України — Євген Кошовий. У 2020 році на зимовому кубку проєкт вів музикант Потап (Олексій Потапенко).

Свої заявки на участь в кастинг-фестивалі подавали команди з окупованих територій України.

У студії заявили, що дистрибуцією продукції “Кварталу” займається шведська компанія Eccho Rights.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.