Росія пригрозила Боснії українським сценарієм: “На прикладі України ми показали, чого ми очікуємо”

Російські фашисти геть втратили зв’язок з реальністю… Посол РФ в Боснії і Герцеговині Ігор Калабухов заявив, що БіГ має право вирішувати, чи бути членом НАТО, але Москва залишає за собою право реагувати на таку можливість.

“На прикладі України ми показали, чого ми очікуємо. Якщо буде загроза, ми будемо реагувати”, – заявив Калабухов.

Він зазначив, що не думає, що “в якійсь фантазії, в якійсь реальності, БіГ стає членом НАТО”, тому що в країні “немає консенсусу, і БіГ не буде так легко прийняти рішення за цих обставин”. За словами посла РФ, наразі у Росії немає плану дій щодо БіГ, і Москва буде реагувати, “аналізуючи стратегічну та геополітичну ситуацію”.

Голова Президії Боснії і Герцеговини Желько Комшич засудив заяву посла РФ в БіГ. Боснія і Герцеговина була запрошена НАТО приєднатися до Плану дій щодо членства (ПДЧ) у 2010 році. В той же час сербська частина БіГ, Республіка Сербська, у 2017 році проголосила свій військовий нейтралітет.

Такі дії влади РФ вкотре засвідчують, що путінську Росію треба знищити, як фашистську Німеччину, та взяти контроль над її населенням, допоки воно не повернеться до адекватного стану.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

https://t.me/censor_net/9885