Режисер фільму «Черкаси» зніме стрічку «Червона рута» про Володимира Івасюка

Кінокомпанія «Пронто Фільм» зніме стрічку «Червона рута» про композитора, поета і співака Володимира Івасюка, повідомляє detector.media.

Автор ідеї та режисер майбутнього фільму – Тимур Ященко, відомий воєнною драмою «Черкаси» про спротив українських моряків під час окупації Криму у 2014 році.

«Володимир Івасюк заслуговує на великий екран як ніхто інший з видатних українців, на мою думку. Це потужна особистість з унікальною музичною спадщиною. Досить непросто висвітлити цю трагічну історію. Але я ставлю за мету максимально об’ємно висвітлити на екрані непересічну людину, а не зробити йому пам’ятник», – розповів режисер.

Над сценарієм разом із Ященком працюватиме Наталка Ворожбит. Її режисерський дебют «Погані дороги» (2020) цьогоріч висунуто від України на «Оскар» у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Також Наталка Ворожбит є володаркою «Золотої Дзиґи» за фільм «Кіборги» у номінації «Найкращий сценарій» (2017) та шоуранеркою серіалу «Спіймати Кайдаша».

Роботу над сценарієм підтримав Український культурний фонд. Наразі триває робота над збором архівних матеріалів.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Фото: 24 канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.