Режим Лукашенка визнав «екстремістськими» канали «Радіо Свобода»

264

Центральний районний суд Мінська визнав Telegram-канал та інші сторінки білоруської служби «Радіо Свобода» в соцмережах «екстремістськими».

«Таким чином, Telegram-канали всіх найбільших незалежних суспільно-політичних медіа Білорусі були визнані режимом Олександра Лукашенка екстремістськими. Ми є свідками найбільшого нападу влади на свободу слова та незалежні ЗМІ в історії суверенної Білорусі», – заявило «Радіо Свобода» у відповідь на рішення суду 3 грудня.

Раніше в Білорусі вирішили притягувати до кримінальної відповідальності не тільки адміністраторів, але й підписників опозиційних спільнот у соціальних мережах.

За даними «Радіо Свобода», наразі У Білорусі визнані «екстремістськими» вже понад 300 каналів і спільнот. Варто зауважити, що до переліку потрапили не тільки опозиційні ЗМІ, такі як NEXTA, TUT.BY чи «Белсат», але й видання, які не спеціалізуються на політично-суспільній тематиці, наприклад спортивна Tribunа.соm.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!