Редактори та власники українських ЗМІ запустили гуманітарний проект: є шанс знайти ваших рідних

В Україні створили гуманітарний проект «Знайди близьких».

Як інформує портал “Коментарі”, триває другий місяць повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. За цей час мільйонам українців довелося, тікаючи від війни, залишити свої домівки, адже велика кількість мирних українських міст та сіл перетворилися на зону бойових дій. В результаті велика кількість українців втратили зв’язок з родичами та близькими людьми.

Розуміючи весь трагізм ситуації, яка склалася в Україні провідні ЗМІ країни вирішили не стояти осторонь всього того лиха, яке відбувається через війну та ініціювали створення проекту з пошуку зниклих людей “Знайди близьких”.

Для того, щоб знайшлася ваша рідна людина з якою ви вже протягом тривалого часу втратили зв’язок вам потрібно надати всю інформацію, якою володієте на даний момент.

За основу пропонується взяти таку форму звернення:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  1. ПІБ зниклого;
  2. Ваші контактні дані;
  3. Фото зниклого, опис особливих прикмет;
  4. Ймовірне місце останнього перебування того, кого шукаєте.

В редакціях ЗМІ наголошують, проект є волонтерським. Тому жодної оплати за те, що ваше звернення буде відредаговано та розміщено братися не буде.

Кожен вітчизнаний ЗМІ може підтримати ініціативу та долучитися до волонтерської справи. Координатором проекту став заступник керівника інформагентства “Інтерфакс-Україна” та видавець проекту Open4Business Максим Уракін.

Інформацію про зниклих надсилайте, будь ласка, на електронну пошту maksim.urakin@gmail.com

 

https://society.comments.ua/