Расист, гомофоб, друг путіна, а тепер і сексуальний маніяк? Суд визнав Трампа винним у справі про спробу зґвалтування журналістки

Федеральний суд Манхеттена визнав винним колишнього президента США Дональда Трампа у справі про спробу зґвалтування письменниці та журналістки Джин Керролл.

Про це повідомляють масмедії з посиланням на CNN.

Федеральне журі Манхеттена визнало, що Дональд Трамп навесні 1996 року вчинив сексуальне насильство над Керролл у гардеробній універмагу.

Суд присяжних визнав його відповідальним за побиття під час цивільного процесу Керролл проти нього, заснованого на цьому позові про сексуальне насильство. Колишній президент США повинен буде виплатити постраждалій 2 мільйони доларів компенсації.

Також Трампа визнали винним у наклепі, коли він заперечував цей інцидент і присудили ще 3 мільйони доларів компенсації на користь Керрол.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло про те, що експрезидент США Дональд Трамп звернувся до суду з проханням відкласти розгляд справи про наклеп на чотири тижні. На його думку, перенесення необхідне через підвищену увагу до процесу з боку ЗМІ.

Також нагадаємо, що це – вже не перше звинувачення на адресу Трампа сексуального характеру.