«Радіо Свобода» створює розважальне телебачення

Міжнародна некомерційна радіомовна організація Radio Free Europe/Radio Liberty (RFE/RL), яка фінансується урядом США, і відома завдяки телеканалу «Настоящее время» та радіостанції «Радіо Свобода», планує створити нову розважальну платформу Votvot, яка буде запущена у квітні поточного року. Про це повідомляє «Агентство», з посиланням на власні джерела.

Згідно з даними видання, нова платформа Votvot стане справжнім розважальним телебаченням. На ній виходитимуть культурні матеріали, що містять сатиру без цензури, музику заборонених виконавців, провокаційні документальні фільми та новини. Платформа буде доступна безплатно у вигляді мобільного додатку, додатків для Smart TV та в соціальних мережах, включаючи YouTube.

Керувати новим проєктом буде колишній співробітник NBC, але у RFE/RL заявили, що продовжують пошуки директора. При цьому співробітники RFE/RL планують залучити до роботи над платформою російських зірок, зокрема Максима Галкіна, хоча на цей час не відомо, чи прийме він участь у проєкті. Наразі сценарист і письменник Михайло Ідов («Лондонград», «Духless 2», «Літо») співпрацює з RFE/RL як консультант проєкту.

Крім того, офіційний представник RFE/RL повідомив, що ведуться переговори з іншими зірками, але їхні імена не уточнюються. За словами «Радіо Свобода», Максим Галкін наразі не бере участі в цій ініціативі, проте Михайло Ідов вже працює як радник.

Нова платформа Votvot обіцяє стати цікавим місцем для всіх, хто шукає нестандартний контент і не боїться занурюватися в нові культурні простори.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Розважальний контент на Votvot буде різноманітним та цікавим для широкої аудиторії, а залучення до роботи над платформою російських зірок, які потрапили до списку іноземних агентів, може стати додатковою перевагою нового проєкту.

mediasat.info