Письменницьке подружжя з Чернігова отримало у Швейцарії міжнародну нагороду «За альтруїзм»

Народні поети України Тетяна та Сергій Дзюба продовжують активне співробітництво в Європі. Нещодавно їх уже вдруге нагородили в Швейцарії – цього разу престижною міжнародною нагородою «За альтруїзм».

Взагалі, чернігівці відомі своєю волонтерською діяльністю – зокрема, вони подарували вже сотні тисяч книжок по всьому світу, популяризуючи в такий прекрасний спосіб літературу, культуру, мистецтво, історію й народні традиції України. Та і в рідному Чернігові їх шанують за талант, шляхетність, працелюбство, мужність та самовідданість. Безперечно, Сергій і Тетяна – це великі подвижники та справжні патріоти України.

А ще Сергій Дзюба нагороджений медаллю Міністра оборони України «За сприяння Збройним Силам України», адже він написав багато яскравих і цікавих матеріалів про подвиги наших військових.

Втім, коментуючи таке визнання в Швейцарії, добродій Сергій відповів коротко, як альтруїст: «Ми з Танею просто стараємося робити хороші справи, і не для себе, а для людей, для України». Браво, друзі!!!

Валентина Чорнобривець  

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал