Письменниця Марія Вайно презентувала нову книжку

467

30 вересня в Івано-Франківську відбулася презентація нової книги письменниці Марії Вайно. Про це повідомляє gk-press.if.ua.

Роман у новелах під назвою “Нотатки її життя, або кохання у запропонованих обставинах” вийшов нещодавно. У ньому зібрані короткі тексти, які письменниця поєднала в один твір, темою якого є формування творчої особистості в складних умовах.

“Героїня проходить шлях від наївної ідеалістки до дорослої жінки. На шляху вона пізнає любов, зраду, маніпуляції, народження, смерть та чимало іншого. Цю тему я пропрацьовувала давно. Сам роман писала приблизно пів року, але деякі шматки були написані раніше”, – розповіла авторка Марія Вайно.

Втім, за словами письменниці, книга читається легко, адже є дуже життєвою. Епохою виступає кінець минулого століття, згадуються Івано-Франківськ та Калуш. А ще у книзі важливі дрібниці, через які відбувається пізнання та усвідомлення себе.

“Книжка читається дуже легко, за 1-2 ночі, відволіктися від неї неможливо. Доля героїні Святослави є нелегка – це творча особистість, яка проходить крізь важкі життєві випробування. Але вона знаходить у собі сили випрямити спину і йти далі”, – каже модераторка зустрічі Олена Дутка.

Марія Вайно – знана письменниця та авторка десяти художніх книжок: це поезія, проза, кіносценарії. Учасниця Національної спілки письменників України та  Національної спілки кінематографістів України, лауреатка міської премії ім. Івана Франка в галузі літератури, двічі лауреатка конкурсу “Коронація слова”.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!