Письменника Ніла Ґеймана звинуватили у сексуальному насильстві

Одного з найуспішніших письменників світу, автора бестселерів «Американські боги», «Книга кладовища» Ніла Ґеймана звинуватили у сексуальному насильстві.

Як повідомляє divoche.media, інформація про звинувачення жінок вперше з’явилася в подкасті Tortoise «Майстер: звинувачення проти Ніла Ґеймана», що вийшов 3 липня у чотирьох частинах.

Звинувачення охоплюють два десятиліття і стосуються молодих жінок, які спілкувалися з Ґейманом як няня його дитини та шанувальниця його творів. Вони розповіли, що письменник казав їм називати його «майстром».

За словами 23-річної Скарлетт, Ґейман піддав її сексуальному насильству протягом кількох годин після їхньої першої зустрічі в лютому 2022 року у ванні в його новозеландській резиденції, де вона працювала нянею для його дитини. Їй було 22, а йому 61 ​​рік.

Натомість Ґейман запевнив, що тоді були лише «обійми» і «розваги» і що він отримав згоду на це.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Іншого разу, стверджує Скарлетт, секс між ними «був таким болісним і таким жорстоким», що вона знепритомніла. «Біль був божественним», — додала вона. Коли жінка попросила Ґеймана зупинитися, «він розсміявся і сказав, що мене потрібно покарати, і використав на мені свій ремінь».

Скарлетт також розповіла, що після цього стосунки тривали ще місяць, перш ніж Ґейман виїхав з Нової Зеландії до Великої Британії. За її словами, Ґейман залучав її до грубих і принизливих статевих актів. Редакція Tortoise бачила повідомлення, нотатки та листування з друзями, з якими Скарлетт спілкувалася в той час, що підтверджує її слова.

Водночас письменник заперечив ці звинувачення.

Другій жінці, К., було 18 років, коли вона зустріла Ґеймана під час підписання книжок у Сарасоті, США, у 2003 році. Вона зав’язала з ним романтичні стосунки, коли їй виповнилося 20, а Ґейману було близько 40. Жінка стверджує, що мала з Ґейманом грубий і болісний секс, якого «вона не хотіла і не отримувала задоволення». За словами жінки, одного разу Ґейман проник у неї, незважаючи на те, що вона просила його не робити цього, оскільки у неї була інфекція сечовивідних шляхів, і цей сексуальний акт змусив її «кричати» в агонії.

«Коли #MeToo все більш викривало нюанси, я подумала: “Чекай-но, щось подібне сталося зі мною”», — додала К.

Ґейман запевняє, що це звинувачення неправдиве.

К. не заявляв на Ґеймана в поліцію, Скарлетт зробила це в жовтні 2022 року, через вісім місяців після завершення стосунків із письменником. Розслідування Tortoise почалося після того, як Скарлетт зв’язалася з авторкою та ведучою подкасту Рейчел Джонсон через Instagram і розповіла свою версію подій.

Наразі звинувачення жінок розглядає поліція Нової Зеландії, яка зробила «кілька спроб поспілкуватися з ключовими людьми в рамках цього розслідування, і ці зусилля тривають». Також правоохоронці зазначили, що існує «низка факторів, які слід брати до уваги в цій справі, включаючи місцезнаходження всіх сторін».