Письменник і актриса з України отримали почесну нагороду імені Франца Кафки за 2023 рік

Відомі і талановиті творчі люди з України стали нещодавно лауреатами Міжнародної літературно-мистецької премії імені Франца Кафки (Німеччина – Австрія – Чехія). Їх нагороджено за визначну творчу діяльність за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (котра тепер об’єднує письменників, перекладачів, науковців, митців, журналістів та громадських діячів із 70 держав світу; керівник – письменник та журналіст Сергій Дзюба) і солідної Міжнародної Академії діячів літератури, мистецтв та комунікацій (Німеччина, м. Франкфурт, керівник – письменниця, мистецтвознавець Олена Ананьєва).

Нині нагороджені письменник Юрій Кархут (Львів) та актриса Олена Шаврук (Одеса).

Також престижну нагороду імені Франца Кафки за 2023 рік одержали прозаїки, поети, перекладачі, науковці та міжнародні діячі:

Римма Ульчина (Ізраїль),

Алі Кафароглу Алієв (Азербайджан),

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Марлена Пасіні (Marlene Pasini, Мексика),

James Tian (Китай),

Айнур Кумарханова (Казахстан),

Рахім Карім (Казахстан),

Elboy Gulmonov (Узбекистан),

Дінара Жумабаєва (Киргизстан).

Франц Кафка (1883-1924) – один із найвизначніших німецькомовних письменників світу. Він народився в Празі, а завершив свій земний шлях у Відні. Автор романів «Америка», «Процес» і «Замок», збірників малої прози «Споглядання», «Сільський доктор», «Покарання» та «Голодар».

Фундатор відзнаки – Міжнародна Академія діячів літератури, мистецтв і комунікацій (Німеччина) та її філії в Австрії й Чехії. А дипломи підписали голова Міжнародного Арт-центру FBG «Pegasus Brücke» Joachim Schmija (Франкфурт – Відень – Прага) та його колега Maria Schulwitz.

 

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької

Академії України