Псевдодемократичні забави толерастів. BBC запросила в ефір російського пропагандиста Попова

Британська служба BBC запросила в ефір російського депутата та телеведучого-пропагандиста Євгенія Попова. Розмову з ним оприлюднила ведуча ВВС Ялда Хакім.

«Володимир Путін звинуватив Захід у розв’язанні війни в Україні. Через рік після вторгнення Путін виступив перед російським парламентом із двогодинною промовою. Я запитала в російського депутата й телеведучого Євгенія Попова, чому Путін нічого не згадав про події на полі бою», —  прокоментувала ефір ведуча.

У Попова Хакім запитала: «Тисячі молодих російських чоловіків і жінок посилають до зони конфлікту. Чи не вважаєте ви, що в росіян є бажання розуміти, чому вони там, які перемоги вже здобуто, чи були ці 12 місяців того варті?».

На це російський пропагандист відповів: «Знаєте, він пояснював це російській аудиторії вже багато разів, і сьогодні також. Авжеж, він головнокомандувач і керує цією спецоперацією, але ми хочемо від нього почути – і почули – стратегію Росії. Наша стратегія – це отримати гарантії безпеки для нашої країни, для нашого народу, для звичайних людей, і ми отримаємо ці гарантії від Заходу. Звісно, спецоперація наразі продовжується, і ми переможемо – у цьому був меседж Путіна, і ми в нього віримо, вся країна вірить, що ми переможемо».

Міністерство закордонних справ України наразі не відреагувало на запрошення російського пропагандиста в ефір британського мовника.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк вважає, що запросивши в ефір пропагандиста ВВС порушила власну редакційну політику. За її словами, британський мовник дозволив Попову висловити агресивну пропаганду, а ведуча не змогла зупинити чи заперечити його словам.

«Детектор медіа» звернувся до BBC по коментар щодо запрошення Попова в ефір мовника.

Відзначимо, Євгеній Попов є чоловіком російської пропагандистки Ольги Скабєєвої, з якою веде спільне шоу на телеканалі «Россия-1». Обидва ведучі відомі своїми агресивними антиукраїнськими висловлюваннями в ефірі.

Він також є депутатом Державної Думи Росії від партії Володимира Путіна «Єдина Росія», де очолює комітет з інформаційної політики. Попов перебуває під санкціями України, країн ЄС, США, Британії, Канади, Японії, Австралії та Нової Зеландії.

Як писав «ДМ», російська служба «Голосу Америки» взяла на роботу пропагандиста НТВ, який знімав сюжети про «ополченцев».

detector.media

 

Фото: скриншот відео