Принц Гаррі завершив роботу над мемуарами про життя у королівській сім’ї

Британський принц Гаррі завершив перший варіант рукопису своєї автобіографії про життя при дворі королеви Єлизавети II, пише Daily Mail.

У книзі він розповість про особисті події, пов’язані з королівською сім’єю, а також про причини розриву стосунків із родичами.

Сума контракту, укладеного з видавництвом Penguin Random House, становить 14,7 млн. фунтів стерлінгів ($20 млн.). Над мемуарами принц Гаррі працює спільно з американським журналістом, лауреатом Пулітцерівської премії Дж. Р. Мерінгер. Також відомо, що він звертався за допомогою до своєї двоюрідної сестри 31-річної принцеси Євгенії Йоркської, яка підтримує добрі стосунки з його дружиною Меґан Маркл.

Раніше Гаррі оголосив, що напише та випустить автобіографію наприкінці 2022 року. Доходи від книги підуть на благодійність. За його словами, книга буде «точною і цілком правдивою» розповіддю про його життя. Він також додав, що планує написати книгу не як принц, яким він народився, а «як людина, якою стала».

Принц Гаррі є шостим у черзі престолонаслідником британського трону. У 2020 році Гаррі та Меган шокували громадськість, відмовившись від обов’язків старших членів королівської родини.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.